Petr Sedláček

Kouč, lektor a terapeut. Působil mnoho let v nadnárodních společnostech v manažerských funkcích s mezinárodní odpovědností. Pravidelně přednáší jak na seminářích pro vysokoškolské studenty (Vysoká škola ekonomická, University of New York, Prague), tak pro odborníky z praxe (např. na seminářích pro nakladatelství Economia, Top Vision nebo Institute for International Research). Působil i jako externí pedagog VŠE.
Pracuje nebo pracoval pro klienty jako např. Siemens, Kofola, LG, Česká podnikatelská pojišťovna, Osram, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, iMi Partners, Inovacentrum při ČVUT nebo Akzo Nobel. Jeho doménou je coaching, osobní rozvoj, krizová a mediální komunikace včetně komunikačních strategií.
Petr Sedláček spojuje svět byznysu se světem alternativních terapeutických postupů – je totiž také úspěšným terapeutem se stovkami klientů po celé ČR. Zkušenosti jak ze světa vrcholného byznysu, tak ze světa alternativních filozofických směrů (kterým se Sedláček věnuje přes patnáct let) dávají jeho práci málo vídanou mnohovrstevnost.

Petr Sedláček

e-mail: petr(zavinac)dvursychrov.cz