Pavla Sedláčková

Mgr. Pavla Sedláčková je absolventkou Pedagogické fakulty v Brně, kurzů Intuitivní pedagogiky a tříletého studia waldorfské pedagogiky pro učitele na ZŠ.

Účastnila se dvouletého výcviku "Training of Trainers" v oblasti managementu a fundraisingu při Johns Hopkins University v USA, výcviku "Rodinné konstelace a pohyby duše" a "Hypnóza podle Ericksona a NLP" u německého psychoterapeuta B. J. Zeilhofera, "Tréninku systemických a rodinných konstelací" u J. Bílého a celé řady dalších seminářů, jako např. "Podnikové a finanční konstelace" u J. Bílého, "Satori" u německé psycholožky Ursuly Cording, "Esence" s B. J. Zeilhoferem či "Praktická intuice" u Marci a Karla Daňkových, Grál posvátného ženství u Karaimi.

Na Vysočině ve Vilémově u Golčova Jeníkova spoluzaložila Rodinné centrum a lesní mateřskou školu Dvoreček, stála u zrodu Svobodné školy Chotěboř. V současné době vyučuje ve Svobodné škole, věnuje se přednáškové činnosti a individuálním i systemickým skupinovým terapiím, vede semináře a ženské kruhy.

Pavla Sedláčková

e-mail: pavla(zavinac)dvursychrov.cz